| NightFury a întrebat:

Spuneti-mi un MMORPG fain. Cel mai tare ia funda.

Răspuns Câştigător
| Pregnant a răspuns:

Pai conform topurilor cel mai bun MMORPG ar fi WOW (am 5 ani de joc). Ar mai fi Aion, Lineage2, MU, iar daca esti asa mai mic (~11-12 ani) ai putea incerca Metin2. Face ravagii printre cei de aceasta varsta. Oricum eu iti recomand WoW (Lich King, nu stiu cum e Cataclysm).

2 răspunsuri:
| muteanupaulcostin a răspuns:

Sunt multe jocCkUri de gen MMORPG.Iti recomand sa incerti fussion fall si tllb. PoTe si WaRcRAfT03...meTtIN 2. CeLL mai tare e tllb. si fussion fall.nu stiu p e CaRRE sa0-L alg.