| fzcsm a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste filme frumoase de familie si de comedie pe care le-am putea viziona in seara asta cu nasii nostri, care au o fetita de 7 ani.Sa fie niste filme care sa fie potrivite pentru toate varstele.Ms anticipat!

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Andradax, I am sam e o drama despre un tata debil care isi creste singur fetita si cum lupta sa ramana aproape de ea. Si little man e amuzant, mai putin scena in care "copilul" se baga sub cearceaf si i-o trage mamei, ca sa nu mai zic ca sa vezi un pitic negru cu trasaturi mature jucand rol de bebe e cel putin... disgratios. Eu iti recomand Singur acasa. Toate cele 3 parti. E amuzant, e de familie, personajul principal e un baiat cam de aceeasi varsta cu fetita nasilor...

| carminaburana43 a răspuns:

Sunetul muzicii! Cu Julie Andrews si Cristopher Plumer.Este cel mai frumos film pentru toate virstele ce mi-a fost dat sa vad in viata mea.(uite aici un mic fragment din ea:http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Princess protection programwinking

| Pepper9 a răspuns:

White Chicks mi se pare cel mai potrivit. L-am vazut de 2-3 ori si tot nu ma plictisesc de el.

| Daisy. a răspuns:

I am sam... e super tare...razi...happy

| Mixed a răspuns:

Incearca Little Man... e super filmul... e vb de un negru mic ...cu prietenul lui care furasera un diamant si il pusese in geanta unei femei .au urmarito ...si ca sa ia diamantul... l-a facut pe ala mic bebe ...si i l-a pus la usa.laughing... apoi mai departe vezi tu... o sa va placa sigur...big grin

| uzzi92 a răspuns:

Bride Wars
First Sunday
Hancock
Man Of The House
Marley & Me
Meet Dave
Night At The Museum
Runaway Vacation
The Pacifier

filme superbe... in genul carora ai cerutwinking

| lara7 a răspuns:

A cinderella story. un film extraordinar... o comedie romantica///cenusareasa moderna... minunat filmul
il ador...este o reprezentare a cenusaresei din basme...MOderna...sg ii va plc fetitei.tie.si cu sg si nasilor...mamei mele i-a plc foarte mult... te asigur ca este cel mai potrivit. te pup... Ceau :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As recomanda The Game Plan, e cu The Rock
gen : Comedy | Family | Sport.

| JustAlice a răspuns:

"plan de joc" e foarte frumoshappy