| Nataly4Ka a întrebat:

Statusuri interesante.

Răspuns Câştigător
| Adina a răspuns:

•oAm pus SufLe† in cateva momente `! De azi stop:->Sentimente! O sa rad, O sa Traiesc. Dar fara s Iubesc`! Dar mereu, nu uiTa. Vei ramane Special iN viata mea:*•o°

Plec... dar o sa ma intorc[ candva ] Plang... o sa rad[ candva ] Nu`mi pasa, dar mi-a pasat[ candva ] Nu mi`e bine, dar o sa`mi fie [candva]

Am aflat mai demult ce inseamna sa te doara, am gresit si-am iertat si n-ar fi prima oara, am invatat sa mint sa m-ascund dupa cuvinte, am invatat sa tac si sa fiu mereu cumint3

Ai o viata normala? am sa ti-o dau eu peste kp! am 13 ani sh imi spooi ca gandesc bine.ai avea un shock dk ai sti c cred despre tine.

Voi strange`n pumni ura. imi va urla guraa`. va tremuraa mana`. asta`i razboiul meu cu lume
a`. iar tu vei fii doar unu` intotdeauna

Acum` ma intrebi cum o duc` ce`am mai facut`. inainthe` nu`mi ziceai nici macar salut`. HAHA` s`a intors roata ti-am zis c`o sa tzinnn` minthe`

Am crescut!
`Am lasat in urma` un trecut! Si-acum, cu capu` sus,
POt spune ca am ajuns unde am vrut!`:-x

N'am nevoie de educatsie corectha. Sfaturi sau tzinuta decentha.Crithicile sau barfele spuse de vreun ratath.Ptr mine sunt de ***:X

Imi reproshezi ca nu's la nimic atentha, uneori spui ca par suspektha, te contrazic si'ti zic ca nu-i ajea, sunt atentha cum ai ajunsh un nimeni in fatsha meah [; x]~

Scuza'ma daca sunt prea insistenta, Dar tu estica un drog si eu sunt dependenta

Iubesc raza mea de soare
Urasc picatura de ploaie si ma doare
Am invatat sa iubesc prost
Sa urasc frumos, chiar fara rost!

Ma intreb cum ar fi, daca n-as mai fi. Le-as lipsii sau ar zambi? Oare ar dorii sa ma readuca printre cei vii?

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot, e ca si cum i`as spune inimii mele: "Nu mai bate! Stop!batting eyelashes

Partea proasta. e Ca am investit prea multe sentimente`! Si acum stau si ma uit la ele.cum putrezesc, si devin regretesad

Poatee ca ` tu nu esti in stare. Insa mereuu` e aLtul. speranta nu m0aree!

1 răspuns: