| NimeniNuiPerfect a întrebat:

Stau si ma intreb, de ce multi dintre voi pune-i intrebari despre masini, sau sport, tehnologie, etc la categorii gen:dragoste si sex, muzica, religie, etc. de ce pnm nu se pot pune fiecare la ordinul lor? nu de mult am observat si eu asta, eram la felbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| OpenYourEyes a răspuns:

Ori sunt noi pe site si nu stiu cum sta treaba pe aici laughing ori fac chestia asta la sto`. oh go on

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Ca sa fie rezolvata problema respectiva.

| BETTYNA a răspuns:

Buna, pentru ca acele categori sunt mai cautate si asa intrebare are cat mai multe raspunsuri...happy