| Lolololalali a întrebat:

Stefan sau Damon?(Vampire diaries)

Răspuns Câştigător
| Ionuts_5426 a răspuns:

Damon categoric:X:X:X

8 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Clar Stefan, sau poate Damon, ba Nuuuu! Stefan... ah la naiba nu ma pot decide,... cine sunt astia?

| Aysa19 a răspuns:

Mie ambii ii adorbig grin.Imi place sarmul si eleganta lui Damon e un tip f sexy, dar imi place puterea cu care rezista tentatilor, iubirea ce o simte pentru Elena si e si ff frumos! Aman2 sunt superbibig grin

| Freaky a răspuns:

Nu stiu care cum ii cheama, dar stiu ca'mi place de ian somerhalder (stiu ca joaca in serial)

| Parisblue a răspuns:

Damonnlove strucklove struck rău da buunnlove struck. da şi ştefan, da el e genu de baiat bun, oricum aman2 sunt super dulci:X

| ThinkPink a răspuns:

Damon, adica uita-te si tu la ochii aia
eu si o prietena zicem mereu "Damon= doua puncte ics"
laughing

| AngelSpeed a răspuns:

Marian laughing

| AylinPSN a răspuns:

Damon

| Ovidiu9722 a răspuns:

Damon e mai dragut big grinbig grin