| lorena17l a întrebat:

Stie careva melodia pe care o canta Alex cu prietena ei in episodul Angajat nou(New Employee) din Magicienii din Waverly Place in lb romana.Ms

Răspuns Câştigător
| Lola_5953 a răspuns:

Http://www.peteava.ro/......lujitoarei aici este tot apisodul

26 răspunsuri:
| Lola_5953 a răspuns:

Si versurile suna cam asa: "ce e? o palarie! nebuneasca demodata interesanta! ai dormit prea mult? pari ciufulit! incerci sa semeni cu killer night. am fost acolo, am trecut prin asta, vad prin palaria ta!

| wintrysky a răspuns:

Este "ce e? o palarie, nebuneasca, interesanta, demodata. ai dormit prea mult? incerci sa semeni cu keira knightley? am fost acolo, am trecut prin asta, incep sa vad prin palaria ta/ incerc sa vad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e o palarie demodata vezche interesanta
ai dormit prea mult pari ciufulit
incepi sa semeni cu keelie night
am fost acolo
am trecut prin asta
stiu ce-n seamna
vad prin paralia ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si versurile suna cam asa: "ce e? o palarie! nebuneasca demodata interesanta! ai dormit prea mult? pari ciufulit! incerci sa semeni cu killer night. am fost acolo, am trecut prin asta, vad prin palaria ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste, Vad prin palaria ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e o palarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? o palarie? nebuneasca demodata dormit prea mult? pari ciufulit? incerci sa semeni cu kiellie night am fost acolo am trecut prin asta vad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e o palarie demodata, interesanta, ai dormit prea mult par ciufulit am trecut pe acolo vad prin asta, vad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce e? O palarie! nebuneasca demodata interesanta! ai dormit prea mult? pari ciufulit? incerci sa semeni cu Keia Knightley.Am fost acolo, am trecut prin asta, vad prin palaria ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da :normal cine nu mai stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce a facut maimuta treaba mica
de oare ce a baut namol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mihaela si sunt din chiselet judetul calarasi si stiu melodia simi place dar cel mai mult imi place de alex eu sunt nascuta pa 25 august an 1999 va pup pe toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna asa

ce e o palarie nebuneasca demodata ai dormt prea mult ancepi sa smeni cu cherinal naiba am fost aco; o am trecut prin asta vad chiar prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? O palarie: demodata nebuneasca interesanta! ai dormit prea mult? par ciufulit. Incepi sa semeni cu Killer Nightly? Am fost acolo...Am trecut prin asta...Vad prin palaria ta laughing cred ca asta e cea corectawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu e killer night
eu stiam asa:
'ce e? o palarie! nebuneasca demodata interesanta! ai dormit prea mult? par ciufulit! incerci sa semeni cu keira knightley! am fost acolo, am trecut prin asta, vad prin palaria ta!\m/
m-a innebunit prt mea cu asta rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? O palarie nebuneasca interesanta demodata. Ai doemit prea mult? Par ciufulit? Incepi sa semeni cu Keira Knightley. Am fost acolo, am trecut prin asta VAD PRIN PALARIA TA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.peteava.ro/......lujitoarei Cred ca asta este. Poti vedea tot filmul din nou. Npc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o stiu... Ce e o palarie nebuneasca demodata interesanta, Ai dormit prea mult par ciufulit, Incerci sa semeni cu Kira Nytley, Am fost acolo am trecut prin aia, Vad prin palaria ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e o palarie nebuneasca demodata interesanta ai dormit prea mult par ciufulit incepi sa semeni cu kira knaiktling(nu stiu cum se scrie) (si trage si trage)laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/dyoc eu cu prietena mea o cantam

| medeea a răspuns:

Ce e o palarie nebuneasca, demodata, interesanta M-AM PLICTISIT

| rraiza24 a răspuns:

Suna asa:
ce e? o palarie nebuneasca, demodata, interesanta? ai dormit prea mult? par ciufulit? incerci sa semeni cu keyra knightley? am fost acolo, am trecut prin asta ...vad prin palaria ta!

| lorellei a răspuns:

Ce e? O palarie nebuneasca interesanta demodata. Ai doemit prea mult? Par ciufulit? Incepi sa semeni cu Keira Knightley. Am fost acolo, am trecut prin asta VAD PRIN PALARIA TA.

Întrebări recente