Întrebare recomandată | Maria_Birgu_1999 a întrebat:

Stie cineva care drum e mai bun catre Sarmisegetuza, prin Hunedoara sau prin Orastie?

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orastie, Hateg, Otelul Rosu este cel mai bun drum posibil, Trece si prin Sarmizegetusa.

| alexs99 a răspuns:

Drumul mai bun catre Sarmisegetuza este cel prin Hunedeoara.
O zi buna.

| WarriorCat a răspuns:

Cel mai lung e cel mai bun happy ca poti vedea mai multe lucruri!

| Sergiu1996 a răspuns:

Intreaba-i pe daci!

| Cosmin1986 a răspuns:

Orastie.

| irina1984 a răspuns:

Prin Hunedoara

| AlexandraBiancaChitimia a răspuns:

Depinde de unde vii. dar cel mai bun este prin Hunedoara

| AndreiMarinBRASOV a răspuns:

Recomand prin Hunedoara! Drumuri bune!

| andrei295 a răspuns:

CRED ca cel mai bun drum spre Sarmisegetuza este prin orastie!

| LoLa432 a răspuns:

Mult mai bun prein Hunedoara si ma scurt fata de cel prin Orastie.

| Crisstiinaa2 a răspuns:

Hunedoara. happy

| DanielMark a răspuns:

Am gasit o harta cu drumuri recomandate. Te poti uita, recomand un zoom pentru a se intelege mai bine si legenda. http://i.imgur.com/l92AbEy.jpg