| queen_6889 a întrebat:

Stie cineva ce sa fac in timpul liber? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Ce iti place.Iti poti pierde vremea pe mess. Te poti plimba cu bicicleta, e foarte relaxant.Asculta muzica, navigat pe net. Te poti juca pe o consola.(play station, Nintendo etc). Pictezi, faci sport. sunt multehappy

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ai putea citi cartile tale preferate sau o carte interesanta sau niste reviste interesante (Terra, Universul Meu, de curiozitati etc), te-ai putea uita la un film interesant, placut de tine, ai putea gati alaturi de mama sau chiar singura, ai putea merge sa te plimbi prin oras, singura sau cu prietenii, ai putea sa vizitezi atractiile turistice, locurile frumoase din orasul tau, ai putea sa scrii in jurnal sau sa-ti faci daca nu ai, sa socializezi cu prietenii, sa te joci cu animalutul tau, sa stai pe internet citind articole interesante sau sa asculti muzica preferata.Mai sunt o sumedenie de lucruri de facut.Important este sa ai dispozitie pentru ele.Numai bine

| ImmortalQueen a răspuns:

Sunt multe de facut :

-iesi in oras cu prietenele tale

-citeste o carte, o revista

-fa curat in camera ta

-raspunde la intrebarilede pe TPU

-vb cu prietenii pe mess

-viziteaza-ti prietenele

-uite-te la tv

-du-te la cumparaturi ( haine, accesori, sandale etc)

-asculta muzicaa

-mergi in vizita pe la rude

| darrio2007 a răspuns:

Iesi la o plimbare cu prietenii in parc.

| eueu1212 a răspuns:

Cinema, teatru, opera, opereta, seara de leneveala in casa la film si cu mult popcorn si inghetata, Mers la munte, la mare. Mie mi-ar placea destul de tare un weekend pe la Bran, sau Brasov, lucruri de genul asta, discoteca cu gasca, cafele multe cu fetele.
Parcul mie imi place destul de mult, la orice ora, atata vreme cat e un parc in Bucuresti prin care sa putem sa ne plimbam in voie...ai multe de facut! funda?batting eyelashes

| adytzoi a răspuns:

Poti sa te ****... fundita?

| Vanyum a răspuns:

Da pai poti opta intre :
1. iti aduni prietenii iesiti la o cafea la o poveste
2. citesti o carte, mai inveti lucruri noi
3. Te apuci de jogging, nu strica niciodata sa fi in forma
~~~Orice altceva in afara de statul online prea mult. deoarece asta e singurul lucru care distruge fiinta umana ~~~ happy

| queen_6889 explică:

va rog raspundeti-mi! dau cea mai mare fundita