| Bastea a întrebat:

Stie cineva de unde pot downloada WINDOWS 7. va rog

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deci iti dau eu ce windows vrei tu dar mai intai fa asta :
Descarca Malwarebytes Anti-Malware de aici http://fileforum.betanews.com/detail/Malwarebytes-AntiMalware/1186760019/1 si salveaza-l pe Desktop.
Instaleaza-l si la sfarsit asigura-te ca ai bifat urmatoarele: Update Malwarebytes' Anti-Malware si Launch Malwarebytes' Anti-Malware. Apoi apasa Finish.
Dupa lansarea programului, selecteaza Perform full scan si apoi apasa pe Scan.
La terminarea scanarii apasa OK si apoi Show Results. Asigura-te ca e totul bifat si apoi apasa Remove Selected.(spune ce a gasit aici)

neluL
| neluL a răspuns:

Apoi descarca DrWeb Cureit
DESCARCA DrWeb Cureit DE AICI ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/launch.exe
Opreste antivirusul si inchide toate programele din calculator, inchide si conexiunea internet si apoi ruleaza programul apasand butonul Start in fereastra deschisa.Confirma lansarea apasand butonul OK si asteapta sa scaneze programele active din memorie si cele din startup. Daca programul se lanseaza in scanare direct opreste-l apoi fa-i update si apoi bifeaza optiunea complet scan si clik OK! Dupa scanare dai REMOVE OBJECTS!
Daca mai face iti dau un windows care vrei tu! dar eu cred ca esti curat dupa operatiunea asta! Lasa mesaj privat sa te vad mai repede!

| IIIx333III a răspuns:

Cel mai simplu: Intra pe www.thepiratebay.org si cauta windows 7:)). Funda?