| yoni a întrebat:

Stie cineva de vreun casting pentru reclame filme videoclipuri etc? A fost candva la vreun gasting de genu asta? Ce probe a dat?

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Daca te intereseaza, inscrie-te pe http://www.castinguri.ro. Probele difera, depinde pentru ce au nevoie de tine. Poti sa reciti ceva, sa canti, sa dansezi, sa interpretezi un rol...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost si nu m-au acceptatsad dar a trebuit sa trimit doar o poza sad nici macar nu s-au interesat de calitatile mele dar stiu ca sunt buna si voi reusi candvahappy

| potzo a răspuns:

Intra pe www.twistmedia.ro - par cei mai profi de pe piata - nu te inscrie la agentii despre care nu prea ai informatii; Cauta informatii pe google inainte de a te inregistra la orice agentie...