| TeodoraEV a întrebat:

Stie cineva jocuri de fete pe care sa imi fac cont? Link plizz

4 răspunsuri:
| MarinaaLarisaa a răspuns:

Încearcă IMVU, Transformice ( e şi pentru fete şi pentru băieţi) sunt foarte frumoase ambele.

| andreeaAndreeaB a răspuns:

sweet firt, invu

| MiaSmile a răspuns:

Incearca WoozWorld.e ff dragut. Poti sa incerci si club penguin ( dar acela e si pentru fete si pentru baieti). Daca ai tableta sau telefon poti sa iti descarci de pe Play Store Star Girl ( dupa cum zice si numele, acesta e un joc pentru fete) E foarte dragut. Sper ca te-am ajutat happy Fundita?