| lunaamara a întrebat:

Stie cineva un anime in care este o fata posedata si omoara oameni?

6 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Şi eu cred că este Fata Iadului ( The Hell Girl ).

| lunaamara explică (pentru Furculingură):

Nu, nu este dar oricum unde pot vedea acest anime intreg subtitrat in romana? pare interesant laughing

| Furculingură a răspuns (pentru lunaamara):

Ok, dar pare asemănător. Este o fată posedată care omoară oameni. Este +18. happy
Nu ştiu unde poţi vedea. Încearcă pe YouTube sau pe Animekage.

| ThePotato a răspuns:

Nu e chiar asa dar stiu unul: Fata Iadului- The Hell Girl. Este vorba despre o fata ciudata fara parinti si criticata de tot satul care s-a mutat pe undeva prin oras. Acolo o sa mai fie prezente conflicte intre oameni si o sa le ceara moartea in iad iar Fata Iadului vine si le da o cruce facuta din panza cu un nod legata si zice ca daca dezleaga nodul persoana cu care s-a cerat va pieri in iad dar si ea de asemeena. Iar acolo un barbat si fiica sa incearca sa o opreasca...sa nu ajung sa-ti zic toata povestea laughing.

| lunaamara explică (pentru ThePotato):

Nu cred ca e acela la care ma refer eu... am mers udneva si se uitau 2 fete... una ii explica celeilalte:"e vorba despre una posedata siomoara oamenii, dar este un baiat pe care nu aptoe sa il omoare pentru ca se cunosc de mici, dar ei nu situ" ceva de genul

| lunaamara explică (pentru ThePotato):

Totusi unde pot vedea acest anime tot subtitrat in romana? pare interesant laughing)