| ramonateo a întrebat:

Stie cineva un club al elevilor in pitesti sa inscriu si eu fetita la dans? sunt din c-lung si chiar nu am idee unde ar fi. S-au o scoala de dans, dar as vrea sa fie cursurile gratuit ca din pacate nu imi pot permite si visul fetitei este sa devina dansatoare.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alii a răspuns:

Buna.Si eu sunt din Pitesti.:D.Incearca la Palatul copiilor;)Acolo a fost si verisoara mea

http://www.palatulcopiilorpitesti.ro/Sportiv%20turistice.html

O s-o intreb daca sunt cursuri gratuite si iti voi da un mesaj.PAPA SUCCES

1 răspuns:
| AnaaMaria1995 a răspuns:

Palatul Copiilor Pitesti:X
Acolo sunt si eu inscrisa la dansuri moderna iar cursurile sunt gratuite.big grin