| justinbiebersucks a întrebat:

Stie cineva un film asemanator lui Forrest Gump in afara de The Curious Case of Benjamin Button. As vrea sa nu fie multa dragoste. Sa fie mai mult despre viata. Arpopo v-au placut cele doua filme?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Vezi ''The pursuit of happyness'', The Wrestler'', ''Felon'', ''The Unsaid''. Toate sunt drame despre viata.

2 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

Mdaa.mai mult mi-a placut the curious case of benjamin button
nu prea mai stiu ceva de genu

| matt25 a răspuns:

Asa cum a spus si Flav, The pursuit este un film absolut superb. :-) Il recomand oricui.