| dydy08 a întrebat:

Stie cineva vreun site pe care pot afla parola cuiva de la mess? Funda cu siguranta!

5 răspunsuri:
| jvEcu a răspuns:

Strofoacate cat vrei fata mea ca nu gasesti nimic si nu va merge happy.

| dArKcHiLd1 a răspuns:

Adica sa spargi parola de mess laughing E usor. Exista un program pe care il descarci. Se cheama "hack". Dai pe google si vezi ca ai mai multe hack-uri sau mai multe versiuni din ele. Descarci pe care o vrei. Dar atentie, toate versiunile si toate hak-urile au virusi! Asa ca nu-ti recomand sa le descarci!

| codrina_8326 a răspuns:

Nooo exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a mai vb despre asta. Nu poti sa aflii parolele. Doar reteaua de mess stie parolele. Daca ar fi pe google astfel de programe, toti vor stii parolele altuia si va trebui sa astepti sa-ti verifici contul de ex pana cand ala care iti stie parola o sa iasa de pe contul tau

| adrian111 a răspuns:

Nu exista asa ceva ori cat ai cautawinking