| T30D0RA a întrebat:

Chiar se poate afla parola cuiva de mess? Spuneti-mi sincer!

Răspuns Câştigător
| Meli a răspuns:

Pai da, dar sunt programe speciale pentru a sparge o parola si nu e asa usor!winking
Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| Ervin a răspuns:

Da sunt multe programe. dacă ai nevoie de vreun program call me (dar dacă îţi zic give me fundă!)

| Ervin a răspuns:

@mistikk e fake tutorialu ăla. dacă ştiai

| mistikk a răspuns:

Uite aici cum se sparg parolele de mess http://www.youtube.com/watch?v=KM_6wAfq7U8

| mistikk a răspuns:

Ervin ...eu am pus ala la misto ...ca sa iti dai seama iti trebuie desen sau ce? am pus acel link ca prin el sa isi dea seama ca nu exista programe de spart parole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt programe pentru chestia asta.