| Rallu a întrebat:

Ştiţi cam cât ar costa transportul unui produs de la magazinul eMag din bucureşti pâna la Titu(dâmboviţa)? Am comandat de pe internet, iar pe lângă banii pe produs mai trebuie plătită o taxă, la asta mă refer!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Luna asta transportul este GRATUIT, cel putin asa scrie pe site.

3 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Produsele comandate se livreaza in toata tara, utilizand modalitatea si termenul de livrare alese de dvs. la efectuarea comenzii.

Produsele se afla in ambalajul original, sigilat, al producatorului si sunt asigurate pe tot parcursul transportului, pana la livrare.

In ianuarie 2011, eMAG plateste integral transportul, asigurarea produselor si kilometri suplimentari. Orice comanda, indiferent de valoarea sau cantitatea produselor, va fi livrata gratuit la orice adresa din Romania.

| Narcis2007 a răspuns:

Depinde de curier... taxa e de vreo 20-25 lei dar poate creste in functie de greutate

| Cipiripi a răspuns:

Depinde acolo trebuie sa scrie si taxa de transport si depinde si de greutatea produsilui si dificultatea descarcari cred ca ai da 200000-300000 de lei vechi 30-20 lei pe putin cred sau 15 lei noi. Funda?