| AdnanaIoanaaa a întrebat:

Stiti cateva site-uri unde pot descarca imagini, jocuri, teme pentru mobil? in special jocuri care atunci cand te joci nu trebuie sa intri pe net x(. vreau sa le downloadez pe pc apoi le bag in telefon :d.am un sony erricson w660i :d...mersi anticipat ^ ^

8 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Www.zedge.net mi se pare cel mai bun:P

| Anto97 a răspuns:

Www.zedge.net
ori iti faci cont, ori sus, in coltul din dreapta, sub "sign up" si "log in" scrie "select your phone...". dai acolo, iti alegi telefonul si gata, poti sa descarci. eu site-ul asta il folosesc si sunt multumita.are multe iar unele chestii sunt ff reusite.il mai folosesc si alti prieteni si au aceeasi parere. Bafta!;)

| oky a răspuns:

Zedge.net

| idan599 a răspuns:

Www.zedge.net/ sau gallery.mobile9.com/ www.mobilclub.org/, in legatura cu imaginile ai putea sa le transmiti prin cablu de date.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cucurigu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.wapteick.com