| Psihiatra a întrebat:

Stiti ceva coduri la farmerama? happy

166 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt multe coduri la farmerama... foarte multe am lv 95 si stiu ogramada etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fantterfarm11 iti da 10. 000000 de gologani si 200 de marmudele si poate fii activata o data pe zi e foarte tere eu am lv 81

| KATALYNNKOWX a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde scriu codurile de la farmerama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi da si mie un hack samp?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as sti ti-as spune dar nu stiu

| white93 a răspuns:

Doar schule mi-a mers laughing

| alinike2 a răspuns:

Cine poate sa ma ajute mie nu imi mere decat shale cine vrea sa ma ajute is disponibil pe id-ul de mass reyta_boy si de skype arown_storm
MS anticipat

| Dangerfull a răspuns:

Nusti eu stiu unu arf4042fJH7 sut la niv. 95

| LionelMessi10 a răspuns:

Da stiu doua: schule award.
Mai este unul breeding dar nu stiu daca mai merge.
Bafta!

| LionelMessi10 a răspuns:

Stiu 3 : schule award pretzel.
Mai este si breeding, dar nu stiu daca merge.
Funda?

| Anonymous485 a răspuns:

Buna eu am ceva coduri,daca vrei, contacteaza-ma la id-ul fac_frauda, iti dau si tie cateva happy

| Anonymous485 a răspuns:

Tu duci la new, deasupra unde scrie joc, acolo scrii codurile happy

| Mdiidn a răspuns:

Eu stiu, scule, este codul si primesti o oaie

| smekerik a răspuns:

Turkey

| andreeapitaioana a răspuns:

Da stiu schule si sorryfarmerama si seavegit sper ca ti-am fost de ajutor funda te rog happy

| Robert010 a răspuns:

Sti eu nu mai joc farmerama de mult dar am incercat sute de coduri si decat unul a mers rastul 0

| groby1 a răspuns:

Da stiu unu mashable sunt lvl 99

| petcuvlad a răspuns:

Eu am level 89, deci aveti rau de munca!

| danidobrei a răspuns:

Nici eu nu stiu coduri eu am levelu 68 bagati-ma in lista voasta de la fermarama dobrei_dani asa ai useru meu

| vargaalex a răspuns (pentru danidobrei):

Am si eu un cod city si pretzel

| LeMoN01234 a răspuns:

Numa asta il stiu farmerstars

| Cumspuitu a răspuns:

Pai este pleaseforgiveme care activeaza la combina toate cele 3 functi timp de 8 ore :Mai este schule care iti da o oaie tandem :Si mai e unu freefarmwheel care iti da 2 incercari la roata norocului. Spor la fermerit.Si iti doresc multa bafta sa ajungi la nivelul meu care este de 98 astept cu nerabdare sa ajung la 99 si api la 100.noroc mult si bafta multa.Te pwpa Aleczutza din Iasi.

| joanahcherry a răspuns:

099-

| tucuadrian a răspuns:

Nu exista coduri scuze eu am nivel 43

| ajutor675 a răspuns:

Toti care ati raspuns sunteti foarte prosti.Codurile sunt lunare sau anuale[ceva de genu]si acum sint schule, pretzel si award erau mai multe da ieri au expirat doua.Ca sa vezi tu singura codurile active intra aici http://ro.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=61271 ps: sunt lvl 58

| mary_2806 a răspuns:

Unde scriu codurile astea sad?

| cata1278 a răspuns:

Award

| gogu123 a răspuns:

Uite aici cod bonus primeşti: 55 Mamudele pe SMS pentru doar 0, 60 €!

Trimite doar: BIG 5122986

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5122986! la mine a mers incercati si voi pa

| Blazosaur a răspuns:

Nu dar vand un cont farmerama de nivel norocos level 25 cat imi dati? am de toate

| Blazosaur a răspuns:

Da

| i3mima a răspuns:

Da,the codes