| Darya_5694 a întrebat:

Stiti cumva cand incepe scoala? (dupa vacanta de vara)

16 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe 12 septembrie.

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Cred ca pe 12 septembrie (deoarece este luni ^^)

| Pufos8 a răspuns:

Pe 12 septembrie

| Anonime a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......18840.html Pe 13:|,e aiurea, macar trebuia sa incepem luni, 12 septembrie.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Pff.asa n-ai aflat nimiclaughingToata lumea zice altcevahee hee
Pai eu nu stiu.si eu am auzit ca in 1 sept, apoi in 12.si chestiioh go on

| Cornelia19 a răspuns:

Pe 12 septembrie!

| zzzzz a răspuns:

Scoala incepe in data de 12 septembrie.

| MidnightSun a răspuns:

Http://loveyaromania.tb.ro/......2011-2012/ Scoala incepe pe 12 septembrie:*. Ai aici structura anului scolar:-

| pasta a răspuns:

Da la voi pe dddata de 15 septembrie, la noi pe 1 septembrie, ptu ca eu traiesc in RM dar u in Romania

| wymy a răspuns:

big grin 1 septembrie

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Pe 14 septembrietongue... funda?

| pufosheniaaa a răspuns:

SCOALA incepe pe 12 septembrie cand am fost sa depun dosarul pentru liceu secretara a zis ne intalnim pe 12 septembrie deci da pe 12 septembrie incepe scoala cu siguranta

| vali11 a răspuns:

Pe 15 septembrie

| ionutzblackknife a răspuns:

Scoala incepe pe 12 septembrie.Cand am depus dosarul am intrebat secretara si asa mi-a spus.

| Puppi a răspuns:

Pe 5 septembrie

| Darya_5694 explică:

Mersi mult :*