| Lor3naXD a întrebat:

Stiti cumva cand incepe serialul Mesaje de dincolo pe Protv?

Răspuns Câştigător
| GossipFann0700 a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar Mesaje de dincolo nu se mai difuzeaza pe pro-tv...
mai nou sunt pe axn;-)

3 răspunsuri:
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Din cate stiu eu este doar in cursul saptamanii, cam pe la 18:00-18:30, ori luni ori miercuri...[asa stiu eu; sper ca te-am ajutat cu ceva]pa-pa:*.

| calubalan a răspuns:

Cauta pe google un program tv pentru protv

| denisa18 a răspuns:

Nu stiu daca mai e asa saptamana asta, dar saptamana trecuta a fost miercuri l 12:00 pm pe protv, m-am uitat eu! si mai este difuzat si pe axn