| helpbro a întrebat:

Stiti cumva cladiri abandonate aproape de Bucuresti doar ca pe vreun camp? sau in ceva zona cu natura

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Https://www.google.com/......17z/data=! 4m14! 1m7! 3m6! 1s0x40b1fd1ba3533755:0xa71b9fe4ab6a5ac0! 2sFortul+10+-+Leordeni! 8m2! 3d44. 3744849! 4d26. 2194152! 16s%2Fg%2F11gbf5rrfr! 3m5! 1s0x40b1fd1ba3533755:0xa71b9fe4ab6a5ac0! 8m2! 3d44. 3744849! 4d26. 2194152! 16s%2Fg%2F11gbf5rrfr? entry=ttu

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O sa intreb ca babele alea antipatice care pandesc de dupa garduri
" -dar ce vreti sa faceti maica in cladiri abandonate? va drogati sau faceti s3x? "

| LaviniuA a răspuns:

Stati cuminti ca poate sunt bantuite. Macar luati ceva sa va protejati daca mergeti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaviniuA):

Prea bine. Mai strânge Paul Dadrian material pentru videoclipurile lui.hee hee

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Aveți grija ca unele clădiri sunt drogați și dorm pe acolo și se îmbată nu face prosti și nu fiti inconștienți Doamne ferește dați de un grup de drogați și beți... Deja sunt destule cazuri cu violuri și... Loați la voi orice sa va apărați de la spray până și o bâta ceva un electro șoc ceva nu întrați în cladiri daramate2noapte Niciodată! Nu și-ți cum ce se despre undeva și cedează pe voi Doamne ferește va repete loați la voi orice sa va apărați dacă vrei sa faceți prostia asta mare de tot și anunțați a părinți unde sunteți și ați aplecata înainte sa mergi în cladrui abandonat mai bine ar fi sa nu faceți asa ceva mai ales nopate nu știți ce va aștepta cel mai bine nu mergeți și nu faceți Prostia asta Niciodată!

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Loațiva lanternă la voi puternica sa aveți de rezerva la voi din orice va loați.

| liliana77any a răspuns:

Moara lui Assan
Cladirea Adevarul
daca esti fascinata de zona tip camp poti vizita Parcul Narcul Vacaresti.