| miha_6184 a întrebat:

Stiti cumva daca mai incepe vreo telenovela romaneasca in toamna la acasa tv si daca mai incepe in puii mei? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Stiu ca se lucreaza la un proiect pentru telenovela "Pariu cu viata", dar va fi difuzat la ProTv si o sa inceapa din toamna.
Deasemenea, in toamna incepe si un nou sezon din "In puii mei."

| Kira9747 a răspuns:

Telenovele la care se lucreaz acum se numeste indradevar "Pariu cu viata" dar nu va fi difuzata pe acasatv ci pe Protv, cat despre In puii mei iti pot spune ca urmeaza un nou sezon.

| 7 a răspuns:

Va incepe,,pariu cu viata,, si cred ca va incepe si un nou sezon,, in puii mei,, happy

| cristian_2087 a răspuns:

Pariu cu viata nu este o telenovela propriu zisa ci un Musical pentru adolescenti si va fi difuzat din toamna Pe PROtv, iar pe AcasaTV cu siguranta va incepe o noua telenovela, stiu si ca pe Antena1 va fi continuarea serialului Narcisa Salbatica.