| smarana a întrebat:

Stiti cumva de ce disney channel nu mai da nini?

Răspuns Câştigător
| kurtcobain a răspuns:

Da nini mai tarziu pe la 9 sau10 asa am vazut eu1 funda...

8 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Nini nu s-a dat nici duminica, nici astazi(luni) deoarece duminica a fost ziua de Pasti, iar astazi(luni) este a doua zi de Pasti si se da altceva. O sa fie din nou marti, miercuri, joi de la 19.30. Iar sambata si duminica va fi in reluare! Si tot asa.de aceea s-a facut aceasta pauza ca este Pastele.

Sper ca te'am ajutatkiss

| ZEU93 a răspuns:

L-au mutat la o ora mai tarzie happy

| Psihiatra a răspuns:

Acum da nini.se facea serie noua si de aceea nu s`a mai transmis o perioada.sau poate au ramas fara fonduri ca sa cumtere toate seriile

| Sconcsiş a răspuns:

Poate s-au trezit şi ei la realitate să nu mai dea filme de manelişti...

| BOOBZen a răspuns:

Ba da,din pacate il mai da(fara suparare, asta fiindca mie nu-mi plac telenovelele)incepi doua episoade, parca unul la opt si unul la noua dar nu mai stiu sigur orele

| davidutzu12 a răspuns:

De fapt sa stii ca il da a fost o pauza in care nu a mai dat dar acum da si il da prin jurul orei 7, 7 jumate sau 8, Funda

| Idu a răspuns:

Alea noi is de luni-joi la 19:30hee hee

| kurtcobain a răspuns:

Da nini pe la 9 sau 10 funda...