| AndyBăă a întrebat:

Ştiţi cumva de unde pot descărca poze pentru. telefon Alcatel one touch 991? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, de obicei fiecare telefon are un site de unde poţi descărca diferite aplicaţii, acum în cazul tău nu prea cred că există aşa ceva, mai caută!

| availablehandyman a răspuns:

Picspeed walppapers, wapdam, 4 mobile cam astea le stiu big grin

| JASMYNA88 a răspuns:

Pai nu ai cablu de date? iti iei imaginile de pe google si le transferi in telefon.

| CristinaForTPU a răspuns:

Dupa google. dale download in pc si dupa le bagi prin cablul de date

| TheMargean a răspuns:

Mobile9.com