| comet a întrebat:

Stiti daca pe clasa a 8-a trebuie sa citesc prima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi?
Si acum mi-am luat cartea o scrisoare pierduta si in ea mai sunt cartile:
-o noapte furtunoasa
-conul Leonida fata cu reactiunea
-[o scrisoare pierduta]
-d-ale carnavalului
-napasta

Ce mai trebuie citit dintre aceste carti?

1 răspuns:
| AstaMicăăEoBestie a răspuns:

Prima noapte de dragoste intaia noapte de razboi eu am studiat`o in clasa a 10a asa ca nu vad de ce ai fii obligata sa o citesti acum...dar in a8a am citit o noapte furtunoasa si o scrisoare pierduta cam atat restul mai tarziu happy happy funda smugsmug :*