| Tsunade99 a întrebat:

Stiti de ce in ultima saptamana mi se tot blocheaza videoclipurile de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| Chrysk2 a răspuns:

R3dD3ViL@ Iconitele alea nu au nici o valoare... sunt doar scurtaturi pentru anumite programe happy
Daca nu vrei sa reinstalezi win ...dezinstaleaza din programe, dar un wind e indicat din cate stiu eu sa fie reinstalat o data la 3-4 luni daca lucrezi mult pe calculator.

3 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul... de aceea merge greu sau poti da un clean la tot calculatorul.

| simaalex98 a răspuns:

Nu il reinstala incearca sa stergi iconite de pe desktop mai multe fiindca ti se misca asa ca nu mai are rami disponibili ca sa ruleze si youtube.

Răspuns utilizator avertizat