| DeeaNegrea a întrebat:

Stiti fetele acelea ce va astepta in fiecare supermarket si servesc mostre din diferite produse? Cum pot sa ajung una dintre ele sau as vrea cateva detalii daca se poate? Dau fundita

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întreabă-le direct pe ele.
Pa, pa.

| dulcik a răspuns:

Se cheama promotii insa din pacate nu prea sunt asa de bine platite. 5 lei pe ora. Cel mai bine e la tigari 7 euro pe ora eu atat iau

| BRG a răspuns:

Sărut mîna dacă veşti din bucureşti şi vrei la promoţii, să te angajezi, accesează de pe net firma grup 7 şi lasă-ţi acolo ceva ul, uite numărul lor de telefon :0730. 900. 870. Poate te ajută cei de acolo. Mult succes şi să-mi spui ce ai rezolvat. Cristi.

| cristy_4404 a răspuns:

Depui un ceva la firma pe care vrei sa o reprezinti si daca ei considera ca te incadrezi in standardele lor vei putea ajunge ce iti doresti

| roxa2_8257 a răspuns:

Intereseaza-te unde sunt locuri libere pentru promoteri si depune-ti ceva-ul acolo. o sa te cheme la interviu si la lucru daca totul e okwinking asta e tot