| jane_5414 a întrebat:

Stiti filme de groaza? daca da de unde le pot descarca? dar filmele de groaza sa fie intr-adevar de groaza nu sa te faca sa vomiti. Ceva cu fantome, demoni, chestii de genu.Multumesc anticipat.

20 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Room 1408 si House of Wax superbe amandouawinking

| ViVi a răspuns:

Www.filmeonline.ro vezi filme online de toate genurile online si gratuit si sunt si horror

vizionare placuta :*

| Pepper9 a răspuns:

''The Exorcism of Emilly Rose'' mi se pare un film foarte bun, horror.

| mada12 a răspuns:

Incerca Calea gresita...sau drumu gresit.(nu imi amintesc exact) e ...de groazaalaughinglaughing si mai sunt.winking cauta pe google filme de groaza

| funnymantm a răspuns:

The Orphan. ultimul film de groaza aparut. e genial. Deasemenea serialul Supernatural e f fain. recomand din toata inima big grin

| jane_5414 explică:

Da am vazut serialul adrianhasde.

| Pinkyx a răspuns:

Poi.
One Missed Call
Unborn
Stigmata

| a2 a răspuns:

Stiu eu unul la care nu am putut sa ma uit... e cu o exorcizare se numeste "Exorcizarea lui Emilly Rose" Sper sincer sa iti placa kiss

| alessyca a răspuns:

Eu le descarc dupa DC++
iti recomand "the gravedancers" e super filmulbig grin

| ScLiFoSeL a răspuns:

The Exorcism of Emilly Rose, Misterul gemenilor...vizionare placuta.

| Lexiiss a răspuns:

Incearca filmul Mirrors 2008 e tare... dar foarte infricosator...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mada se referea la dead end;
uita-te la supernatural ii serial si te poti uita direct pe net
www.tvcorn.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrianhasde, site-ul ala e foarte virusat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti buna stii ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Day of the dead... i soooppperrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.filme de groaza.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmulprototeip
rtrewzwrtuierteziit

| Carmen100 a răspuns:

Sall!big grinbig grin Adevarat, e o diferenta intre filmele de groaza care te sperie si filmele de groaza in care vezi cum baga unu un cutit in cineva si sare sangele peste tot de-ti vine sa vomiti de la atata sange:-s
1.Papusa Chucky-1, 2, 3, 4
2.Masacrul din Texas
3.Halloween 1, 2
4. One missing call
5.Haute tension
6.The exorcist
7.Cabin Fever
8.House of wax
9.The fly
11.The grudge-1, 2, 3
12.Dead silince
13.Scream
14.Saw-1,2,3,4,5,6
15.Supernatural
16.True blood
17.The Vampire Diares
18.Aliens
19.The X files
20. I am legend
21.Twind peacks
22.The others
23.Craziers
24.Shutter
25.Final Destination
26.The birds
27. Orphan
28.Predator
29.The mummy
30. Mirrors
31.Hannibal rising
32.The children
33. Dracula
34. Wind chill
35.The wolfman
36.Fringe
37.May
38.The fourth kid
39.Deadgirl
40.Blood tiels
Funda?big grinbig grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat