| BlueByMe a întrebat:

Stiti filme in genul apocalipsa ca 2012 sau ala in care planeta a inghetat...in care actiunea filmului sa fie dinamica; cu grafica dar nu ineaparat apocalipsa, si dezastre naturale cum ar fi cutremure, tunami, tornade, vulcani! mersi
funda la cele mai bune filme happy

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Http://www.descopera.ro/stiinta/4963074-top-10-apocalipsa-in-filme

Aici este un top ten cu filme despre Apocalipsa. :)

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dante´s Peak, Volcano, Deep Impact, Armaggedon, The Day After Tomorrow, Knowing, The Core, Flood, Sunshine, The Happening

| Sofffie a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constantine