| Meridiam1 a întrebat:

Stiti filmul ala cu dracula pe kanal d care l-a dat ieri seara la 22.00?
cand e reluarea?

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

L-a dat in reluare la 1:45 dar am cautat pe www.port.ro si nu il mai da in reluare.Totusi daca vrei sa-l vezi uite un link cu filmul online http://SPAM/comedie/1721-dracula-dead-and-loving-it.html

daca nu merge cauta pe google "Dracula un mort iubaret" online si il vei gasi

3 răspunsuri:
| queenA_8861 a răspuns:

Reluarea a fost la ora 1:45 noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A dat-o aseara la ora 1 si un sfert sau la 1 jumate ceva in genu. imi pare rau...

| ralukiy a răspuns:

L.a dat la ora 1:45 noaptea, pe 4 iunie