| anonim_4396 a întrebat:

Stiti jocurile alea pe televizor jocurile alea NES imi placeau inca il mai am. am de ala cu tastatura. trebuie sa stau minute bune ca sa porneasca. am tot felul de dischete galbene am si unele de exemplu 148 in 1 si sunt vreo cinci care se tot repeta. ce ma jucam cu ele. si acum bat televizorul cu el. si foarte mult imi placea duck hunt dar duck hunt nu mai functioneaza.

1 răspuns:
| NedelcuRemus a răspuns:

Poi depinde.Ori e defect ori trebuie sa til repari.Baftawinking