| xTheLastRose a întrebat:

Stiti o3 filme in care un om calatoreste pin deşert? Si dacă da spuneti si pericolul sau vreo situatie dificila prin care a trecut el.
PS :Trebuie sa scriu asta pentru. scoala doar ca nu stiu filme de astea.
Funda :*

1 răspuns:
| Castorul a răspuns:

Era un film despre asta: 127 Hours.
E vorba despre un barbat, care a pornit intr-o expeditie prin America (in apropiere de Marele Canion) si care sufera un accident, in urma caruia mana ii ramane blocata intre 2 pietre. Dupa ce sta cateva zile asa, el reuseste sa scape taindu-si propiul brat. Te poti uita la film ca sa intelegi mai bine, dar in mare despre asta e vorba.
P.S. Cica filmul e facut dupa un caz real