| andavaduva a întrebat:

Stiti sa faceti bratari din ata?(ale prieteniei)as vrea si eu site-uri variate dar cu explicatii in scris sau videoclipuri foarte clare mersi mult cel care da raspunsul cel mai bun si varitat primeste fundita

2 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Hey;)

si ew fac. am inceput dintr-o prostie ca sa zic asa :))
pur si simplu ma jucam cu niste ate si am facut noduri si am inventat un model f dragut care nul gasesti pe net;))
pe urma am invatat cateva si de pe net;) dar din videuri. cel putin ew ma uit o data la un video si deja stiu km se face modelul.

http://blog.nisi.ro/......e-din-ate/

sper ca te-am ajutat :o3

fundoi? :o3