| woody_9489 a întrebat:

Stiti sa faceti Friendship Bracelets / Bratarile Prieteniei? happy (cele din ata, bumbac, lana) cum vi se par? :]

Răspuns Câştigător
| lilboutique a răspuns:

Da, stiubig grin mi se par ft dragute, chiar am una la mana facuta ierihappy

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da stiu! Sunt frumoase, depinde ce culori folosesti! Vrei sa inveti cum se fac? Uite un video care iti arata exact ce sa faci!
http://translate.google.ro/....../translate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu stiu. ati putea sa imi trimiteti un fel de manual online?

| krla a răspuns:

Mai eu fac si fac de mult bratari, nu stiu cat de bine ai putea sa invetzi de p net, trebuie sa fie cineva langa tine ca sunt fel si fel de modelehappypentru comenzi add cc_byby

| alexandra33 a răspuns:

Sunt foare frumos:X:X... dar nu reusesc sa invat km se face aia ca inimioaresad