| Winniee a întrebat:

Stiti un program care sa elimi fundalul si sa pui de la tine?

Multumesc:XFundAA

Răspuns Câştigător
| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Photofiltrewinking

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Photoshop.

| Corina a răspuns:

Daca vrei sa-ti schimbi fundalul (desktop), dai click dreapta si-ti apare o fereastra. Dai click pe proprietati, apoi dai pe spatiu de lucru (daca scrie in romana) sau desktop. Apoi dai pe rasfoire (browser), iar acolo iti cauti imaginile pe care le ai tu salvate in calculator si o bifezi pe cea care o doresti. Apoi dai OK. Daca inca ai nelamuriri, scrie-mi pe privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gimp uite îți las și niște tutoriale ca sa înveți sa folosești programul.
http://www.videotutorial.ro/? cat=2310
Bafta.