| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Stiti vreun site care sa-mi arate nu numai daca un id este pe invizibil ci si ce status are?

5 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Am zis un site care sa-mi arata ce status are idul respectiv nu daca e on sau of sau invizibil sa-mi arate ce scrie la status luioh go on

| zapacel a răspuns:

Tin sa te anunt ca daca esti pe invisibil nu`ti poti pune status. doar daca te pui la cineva permanently offline!

| danteluta a răspuns:

Incearca Detect invisibile.me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
www.pufulete.ro
Dai acolo la,, Avatare'' si ai,, Verifica un id'' si,, Fura un avatar''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ascuns.ro/