| katalinakarina a întrebat:

Sunt clasa a 7a si dau duminica o pertecere . ce jocuri am putea juca la o petrecere de "copii mari"?(daca puteti si explicatiile)

Răspuns Câştigător
| ToKen a răspuns:

Beer-pong,"invartitul sticlei", poker pe dezbracate( in cazul in care ai idee cum se joaca poker), cum au zis si restul, adevar sau provocare dar cu provocari in adevaratul sens al cuvantului nu : te provoc sa...nu vorbesti si bla bla.
Distractie faina si nu uita sa consumi alcool, face bine la ten si te intinereste.

2 răspunsuri:
| tiger20 a răspuns:

Scary maze(nu incerca),adevar sau provocare(daca sunt si fete procoacai sa le pupe),jucati pe rand ceva pe calculator(wrestlin,fifa ceva ce va place, puteti face farese la telefon.
nu prea mai am idei, funda?

| Popa_AnDruta_1996 a răspuns:

Adevar sau provocare Jocuri in 2 sa dati la jocuri cu miscari de dans si sa va luati dupe ele. ( fundita? )