| saba a întrebat:

Sunt fana cfr cluj. de unde sa-mi cumpar lucruri cu cfr cluj .ieftine? cei din cluj-napoca sa-mi dea o adresa ceva...

Răspuns Câştigător
| Sabwy a răspuns:

Si eu tin cu CFR CLUJ!love struck Daca vrei lucruri ieftine da un mesaj... ne intalinim (sunt in cluj-momentan) si iti voi da eu ceva.love struck. Pop Astept mesaj

4 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

De la patron.vi le da gratis.
Scuza-mi ironia, dar si eu sunt din Cluj, dar tin cu rivala echipei "tale". "U" Cluj. happy
Sunt tricouri, ciapici, chiar si pantaloni(trening) si multe alte lucruri cu Cfr in Polus Center.
Sper ca totusi ti-am putut fi de folos. :d:*

Laur
| Laur a răspuns:

Si in Sigma sus in Observator sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cluj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt prietena cu fiul lui Pazskanyi...si de la el am tot ce-mi trb...caciula,fular,geanta,penar,imbracaminte,trening etc dar poti cumpara de la Sigma Shopping Center tot ce vrei de la CFR, sper ca ti-am fost de folos!