| Magic a întrebat:

Sunt incepatoare de chitara...niste sfaturi ceva, cum pot sa invat singura, am inceput sa mai exersez si sper ca e binebig grin

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Baga ID-ul meu in lista si-ti explic acolo. O sa ai intrebari si mi-ar fi imposibil sa scriu romane aici.
ID: ssoftcristi

Vai Lora, ce onoare pe mine blushing Tu n-ai vrut sa-ti cant cand am fost pe acolo, cu tot cu chitara. big grin

| alecsandor a răspuns:

Hello, bun venit in lumea muzicii :) Daca doresti sa mergi pe ideea de-a fi autodidact/a, vei avea nevoie de cel putin 30 de minute pe zi pe care sa le dedici studiului. Urmareste lectii pe Youtube, cauta tabulaturi simple si persevereaza. Cu multa munca si rabdare poti ajunge la un nivel OK, dar va veni momentul cand va trebui sa iesi in lume si sa canti, sa interactionezi cu alti muzicieni. Daca te hotarasti pe parcurs ca ai nevoie de un profesor de chitara, iti pot fi de ajutor. Gasesti toate detaliile despre cursuri + datele de contact pe blogul meu, http://www.lectii-de-chitara.ro Good luck!

| kai a răspuns:

Sigur, continua, prin net asa fara sa te vedem si auzim cred ca vei face performante.