| Petrovic a întrebat:

Sunt la liceu în clasa a noua. Ce activități (extrașcolare) aș putea să fac?

5 răspunsuri:
| Kyttynna a răspuns:

Cursuri de actorie( pentru ca dezvolta personalitatea), cursuri de inot, cursuri de autoaparare (karate, judo, etc), cursuri de dans, cursuri de limbi straine sau it depinde pe ce vrei sa te specializezi.

| MajinVegeta a răspuns:

Voluntariat, poti gasi mai multe domenii in care sa ajuti. Poti face si un sport, mai ales daca vrei sa te mentii in forma.

| denisaasg a răspuns:

Poti face voluntariat, te ajuta foarte mult sa te dezvolti

| Petrovic explică (pentru denisaasg):

Chiar dacă nu am 16 ani?

| denisaasg a răspuns (pentru Petrovic):

Da,eu fac voluntariat si am 15 ani