| .LoLo. a întrebat:

Sunt tare curioasa cum este sa fi un expert TPU.si as vrea sa stiu exact cum poti sa devi.banuiesc ca dupa activitatea de pe site si a raspunsurilor date. va rog raspundeti

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ca sa fi expert TPU trebuie sa intri cat mai des pe site, sa ai raspunsuri bune, sa ai si ceva vechime...big grinSe mai pun si funditelewinking
Dar sa stii ca nu e cine stie cewinking

| Cryssy a răspuns:

Un patratel portocaliu si un nume nu schimba nimic. Ai dreptate, expertii se aleg dupa activitatea pe site, dupa vechimea de pe site.

| vladimir23 a răspuns:

Aici ar trebui sa raspuns un expert dar el nu-i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunzi mult si bine si devii expert. Desigur nu e o conditie stricta. Daca te faci iubita de multi useri, te propun ei si iar devii experta. Sau te dai bine pe linga Raluca si te face ea experta peste noapte rolling on the floor tongue