| anonim_4396 a întrebat:

Sunt vali din bucuresti intrebarea mea este =eu vreau sa-mi bag cercel an buza dar nimeni nu vrea sa-mi dea parinti ma lasa dar nu vrea nimeni sa-mi dea gaura ce ziceti saami dau singur mai mi-am dat dar an ureche an buzi niciodata deci ce trebuie sa fac

3 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Nu si acum pe bune aia de la salon te`ai refuzatlaughing)?

| ruginiz a răspuns:

Draga Vali,

1. invata sa scrii calumea.
2. du-te la un salon si pe oricine o sa rogi o sa "iti dea gaura" laughing
3. ia si cash cu tine. logic.

| divinuu a răspuns:

Sh eu sunt din buc.si dau pierce`uri.oriunde.Am multi prieteni carora le-am dat fara aprobarea parintilor.si pana la urma a iesit bine. poate doar putina cearta. Yo zic sa gasesti pe cineva care sa iti faca gaura.la salon oricum e scump si trebuie sa ai 18 ani ca sa mergi singur.