| eubahhh a întrebat:

Ti-ai face operatie estetica? daca da unde si de ce?

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este un nu-da.Am facut o operatie de deviatie de sept in care medicul s-a ocupat si de forma lui cocosata.Imi spunea ca o sa-mi faca un nas a la Greta Garbo :-))) N-a iesit chiar asa dar oricum este mult mai bine decat inainte.Cine nu are probleme care trabuiesc corectate nu are habar cum este sa te simti complexat.
O operatie de corectare este mana cereasca pentru sufletul unui complexat, care intra si el in randul lumii normale. Indiferent de ce esti complexat.Problema mare sunt banii! Suferinta ca suferinta-va trece.Conteaza doar rezultatul! Dar daca n-ai bani...

| Razvan a răspuns:

Nu.Consecinte,posibile infectii, bani dati degeaba si poate ca nici macar nu iese cum am vrut.Si chiar nu sunt o fana al durerii de dragul frumusetiihee hee
Deci, nu

Janina
| Janina a răspuns:

La nas...cand eram mica am sarit peste ceva si am aterizat in nas si mi-a ramas un semn si e aiurea

| cretzufinish a răspuns:

Nu mi-as face. Cel putin nu acum. Poate de la o varsta o sa am nevoie de cateva retusuri dar acum sunt multumita.

| Alina a răspuns:

Da, mi-as face la nas pentru ca in copilarie am cazut si am "aterizat" intr-o poarta de fier(capul meu, mai bine zis) laughing Nu e ceva care sa ma deranjeze intr-un mod obsesiv, insa cred ca as face operatie happy

| AllenTJ a răspuns:

Nu, nu am de ce

| Honamy a răspuns:

Nu prea cred ca cateodata e perisulos si sa fiu sincera mi-ar fi cam frica.

| mada_4633 a răspuns:

Nu...cu toate ca mi-ar placea sa am cateva calitati in plus dar sunt inca prea tanara si prefer naturaletea:X:X:X
pwpici

| dtte a răspuns:

Da, mi-as face operatie estetica numai daca asa avea ceva de corectat in mod special si care este inestetic(exemplu:nas mare, stramb samd). In schimb, nu mi-as face doar pentru ca astea sunt tendintele, sau ca sa-mi pun sani de 2ori mai mari sa ma invidieze fetele si sa ma fluiere barbatii! In zilele noastre, mult prea multe femei se "transforma"atat de mult incat nu-ti mai dai seama daca sunt reale sau sunt din plastic, e o moda generala care mie nu-mi spune nimic!

| zirix a răspuns:

Nu cred ca m-as obisnu cu o noua "eu".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici sa ma batihee heewinking. Nu sunt eu perfecta(cum nu este nimeni, de altfel), dar stiti cum se spune:nemultumitului i se ia darul.

| Elena_2807 a răspuns:

Nu mi-as face. Sunt multumita asahappy

Întrebări recente