| anonim_4396 a întrebat:

Tineti un jurnal sau ati tinut unul?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Am avut unul, pe la 12 ani...
Dar am renuntat la el..., la un moment dat nu mai aveam rabdare sa scriu zilnic in el...

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, desi uneori am cochetat cu ideea. Nu mi-am gasit niciodata timp pentru el, nu neaparat ca as fi prea ocupata, dar nu mi s-a parut o activitate foarte interesanta si utila.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am tinut unul.

eileen
| eileen a răspuns:

Nu am rabdare sa scriu in el, am renuntat pe la vreo 18 ani... acum mai nou, am un blog e mai comod asawinking

Janina
| Janina a răspuns:

Da am un jurnal, in inceput sa scriu un el cand am plecat de acasa, la liceu! acum citesc cu drag si imi amintesc tongue
Mai am aun jurnal pe care il impart cu iubitul meu, acolo scriem "problemele " noastre, nu putem sa ne exteriorizam, iar apoi le dicutam happy. Il tinem inca de la inceputul relatiei( 2 ani si ceva )

cami
| cami a răspuns:

Da.in momentele descumpanite macar are cine sa te asculte.straight face. el tace si tu ii spui oful. uoff

| Nastia a răspuns:

Am unul, as vrea sa fi avut mereu timp sa scriu in el, ca sa nu uit c mi s-a intamplat,... uneori cand scriu c mi s-a intamplat ma simt multm ai bine,. ma descarc, .numai sa nu-l vada mamilaughingwinking

| Criiss16 a răspuns:

Da am avut dar acum nu mai am...

| baba a răspuns:

Am ţinut câţiva ani, apoi am făcut pauză un an şi de două săptămâni am început iar, în speranţa că mă va ajuta să mă repun pe picioare.

| Teardrop:] a răspuns:

Am tinunt inainte si inca il mai am si ma amuz cand il mai citesclaughing. acum nu mai tin unul pentru ca sora mea ar face tot posibilul sa il citesc si asta nu imi place deloc.sad

| cribus a răspuns:

Da cand era prin clasa a 7

| mioara a răspuns:

Da am tinut cu mult timp in urma

| Zoombe3 a răspuns:

Tin un jurnal al nuntii, scriu diverse sentimente ce ma incearca, chestii de organizare. Vreau sa am cu ce sa-mi destind ridurile la batranete laughing

| Ioonela a răspuns:

Nu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era doar intrebare, o curiozitate... jurnal, agenda, de cand erati adolescenti, poate ca si acum tineti.notati ce ati facut in fiecare zi.stiti voi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am tinut cand eram pustoaica, era fain sa il recitesc... l-am ars vara trecuta impreuna cu alte asemenea amintiri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu, nu am avut, nu am și nici nu voi avea.
Nu văd utilitatea lui!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai inainte aveam unul dar nul mai am...prefer sa pastrez totul in mintea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tin un jurnal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il am in minte oana. daca-ti place viata si traiesti intens orice clipa ce ti-o daruieste Dumnezeu o vei tine minte, le vei tine minte. iar pe cele neplacute, bunul DUmnezeu ne-a dat uitarea pentru a nu suferi mai mult decat putem duce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii dambilusca ca vorbele astea mi le-a mai zis cineva.ca o sa uitam amintirile frumoase, dar in schimb o sa ne amintim de cele relesad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut unul dar acum nu mai am... ce m-a impresionat insa cel mai mult este ca dupa 2 luni de cand am incetat sa scriu in el, l-am citit si parca am retrait din nou acele sentimente triste sau mai putin triste

| nicoleta_5825 a răspuns:

Ce vrei sa spui cu asta, ca nu inteleg?