| Crystallll a întrebat:

Știti cumva vreo aplicație in care să poți face un colaj cu multe poze?

Răspuns Câştigător
| Andwta a răspuns:

Incearca Pic Collage. E o aplicatie pe care o folosesc, e preferata mea.

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Da. este se numeste PHOTO GRID

| Crisstinayy12 a răspuns:

Picsart, e cea mai tare de pe planeta!

O aplicație tare mai e și InstaShot, dar nu la fel de tare, poate pentru colagen mai faine dar nu chiar.

Incearca-le le amandoua

| nikname a răspuns:

Google Foto!

| kraftwerk1991 a răspuns:

Pixlr daca e vorba de Android

| Andreea1626 a răspuns:

SquarePic, ocupa putina memorie si are multe utilizari precum: crearea de colaje, borduri pentru pozele de pe Instagram, shape, video, imagini in oglinda