| Kornuletz540 a întrebat:

Știți, vă rog, în ce cafenele, librării, centre comerciale în București, zonele Piața Unirii, Universitate, Piața Romană sau zonele învecinate, și alte locații publice unde poți să stai să lucrezi de pe laptop? Se poate face asta și la McDonald's, KFC, Pizza Hut, Taco Bell, Burger King, Subway sau Spartan?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Se poate face asta cam in orice locatie unde exista o masuta pentru 2 persoane (ca sa nu ocupi spatiu), insa mai greu daca ai nevoie de incarcare la laptop, dar nu-i bai iti iei un prelungitor cu 3 metri de cablu la tine just in case laughing

| ReddY25 a răspuns (pentru Simpatic):

De ăla pentru împământare laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Starbucks