| ingerashpierduth a întrebat:

Tocmai am vazut pe youtube partea a2-a din Miley says goodbye! si am vazut ca renunta la Hannah Montana.Acesta a fost ultimul episod din sezonul 3.
Dar am vazut ca acum a aparut si sezonul 4.Cum de Hannah se intoarce din nou daca la sfaristul sezonului 3 a spus ca renunta la a mai fi Hannah pentru a se intoarce acasa!
fundita.happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sezonul 4 nu va mai fi Hannah Montana, ci va fi. simplu:Miley Cyrus, si este ultimul sezon pe care il face, se apuca de filmebatting eyelashes!:*:*:*