| Codita_Alex_1988 a întrebat:

Am si eu o întrebare legata de The Mentalist. Cand a fost omorat Red John cel adevărat(seriful) ca pe YouTube am vazut ca Jane l-a omorat prin sugrumare. A aparut acest episod sau este doar un spoiller? P.s care este ultimul episod din sezonul 7?

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

A aparut de mult. Red John a fost omorat in sezonul 6, episodul 8. Ultimul episod din sezonul 7 este 12-13, sunt 2 episoade de fapt intrunul singur. happy

2 răspunsuri:
| Codita_Alex_1988 explică:

Mersi mult