| justagirlll a întrebat:

Tocmai mi-am facut si eu un blog si daca se poate as vrea si eu cat mai multe vizualizari si comentarii, daca se poate si niste sfaturi cum sa il fac mai interesant, aplicatii etc
merci mult

blogul este http://itsy-roby.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| justagirlll explică:

Unde am gresit? ca eu nu vad?

| Ady00pk a răspuns:

In primul rand incearca sa scrii corect pe blog.Pe langa ca trebuie sa citim 10-15 randuri imi trebuie si sa descifram unele cuvintehappy
Si vorbesti asa de mult despre plictiseala pe blogul tau incat si blogul devine plictisitor yawn si imaginea din spate...schimbo
Eu ti-am spus ce nu mi se pare Ok la blog. Poti corecta asta si il vei face mai pe placul cititorilorhappy Bafta

| Sofia07 a răspuns:

Din ce parte a tarii esti de scrii ``vroia``? Din cate stiu eu.se scrie ``voia`` .dar.ma rog. incearca ceva mai auzant sau interesant. Prea multa plictiseala la tine acolo.